Yükleniyor...

Hakkımızda

Merak ettiğiniz her şey bu sayfada
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda?

Kahve sevdasıyla başlayan serüvenimiz siz değerli temsilcilerimize iş olanağı sağladığı için çok mutluyuz.

Silent Devise 2019 yılında kurulmuş yerli bir şirkettir . Yöresel kahveler, doğal sabunlar ve dekorasyon ürünleri eşliğinde faaliyet vermeye başlamıştır . Her eve ve her bireye yeni bir iş kapısı aralamak, kahve tutkunu insanları bir araya toplamak ve doğal sabunlarımızın verdiği müthiş etkileri deneyimleme şansını temsilcilerimiz ile paylaşmak istiyoruz.

Bunların yanı sıra Türkiye'de doğal dekoratif ürünler üreten ve network marketing iş sistemiyle satış yapan ilk şirket olmanın gururu içerisindeyiz . Makinalaşma olmadan el emekleri ile eskinin ve yeninin nabzını sanatta birleştirerek emsali olmayan dekoratif ürünler ile de hizmet vereceğiz .

Detaylı tüm bilgiler için danışmanlarımıza , canlı yardım ve mail hesaplarımıza ulaşabilirsiniz..

6
İş Fikri
320
Danışman
6975
Bardak Kahve
3850
Müşteri

Hakkımızda Söylenenler

Seramik ürünlerine bayıldım , ve sanırım her ürün el yapımı olduğunu için hepsi birbirinden farklı oluyor ürünlerin o yüzden ürün tekilliği bile bana çok naif geldi :) 

Hesna Altıntaş

Hakkımızda Söylenenler

Zengin olacağız hayali ile hava satan bir şirket olmadıklarını bize iş planlarında gayet açık bir şekilde anlattılar , ek gelir için dürüstlük için mükemmel bir network marketing sistemi ..

Emre Özcan

Hakkımızda Söylenenler

Ürünler denemeye değer diye başladım ama şu an nasıl memnun olduğumu anlatamam , hoparlöre bittim :) 

Eyüp Çiftçi